Skip to Content
GIGANTIC WINDOWS 10 VE XBOX ONE'DA AÇIK BETAYA BAŞLIYOR

GIGANTIC WINDOWS 10 VE XBOX ONE'DA AÇIK BETAYA BAŞLIYOR

Aksiyon MOBA Oyunu Eşsiz Kahramanları, Hikaye Kitabı Havasını ve Yüksek Tansiyonlu Stratejiyi Ücretsiz Sunuyor

9 Aralık Perşembe 2016 -- Bugün, ücretsiz çevrim içi oyun üreticisi olan Perfect World Entertainment Inc. ve Motiga Inc. Gigantic'in artık Xbox Oyun İnceleme programının bir parçası olarak Açık Betaya başladığını duyurdu. Ücretsiz oynanabilen çekişmeli aksiyon MOBA oyunu, Kuzey Amerika ve Batı Avrupa genelinde Windows Store'da (Windows 10 bilgisayarlar ve Xbox One) mevcut ve platformlar arası oynanabiliyor. Gigantic deneyimleri için daha fazlasını açmak isteyen oyuncular mevcut 16 kahramanın hepsine, çıkacak dört kahramana ve ilave eşsiz ödüllere sahip olmak için Founder’s Pack'i (39,99$) satın alabilirler. Değeri 175$ üzerinde olan Founder’s Pack, olaya hemen hakim olmak isteyen oyuncular için önemli bir tasarruftur.

  • Gigantic Açık Beta Çıkış Tanıtımına göz at: https://www.youtube.com/watch?v=mXzhG--PK2U 
  • Gigantic’in Açık Beta Çıkış kaynakları burada bulunabilir: https://www.gogigantic.com/en/

“Gigantic, gelişmiş refleks yeteneklerini ve derin stratejik kararları bir araya getiren tamamen yeni bir aksiyon MOBA deneyimidir. Dev Muhafızların (birlikte ve karşılıklı savaşılacak) ve yanına çağırabileceğin yaratıkların da yer aldığı yenilenmiş tasarıma sahip Gigantic, Overwatch veya Paladins'in çok çok üstünde bir oyun” diyor Motiga CEO'su Chris Chung. “Kendi kaderimizi şekillendiriyoruz.”

Xbox Oyun İnceleme Programı ile yapılan Açık Betada 16 kahramanlık bir kadrodan altı kahraman ve üç haritadan oluşan haftalık dönüşümler olacak: Siren’s Stand, Ghost Reef ve Sanctum Falls. Her kahraman, maçlar esnasında kapsamlı yetenek ağaçları ile daha da özel hale getirilebilen eşsiz bir oyun tarzına sahiptir. Takımlar güçlü Yaratıkları çağırmak için harita üzerindeki puanları almaya çalışırken birlikte düşmanlara saldırırlar. Oyuncular, savaş alanını kontrol ederek ve düşmanları yenerek kendi takımlarının Muhafızını güçlendirecekler. Muhafızı rakibinden daha güçlü olan takım zafere ulaşacak.

Motiga'daki ekip yeni Gigantic içerikleri yaratmak için sıkı çalışıyor. Açık Beta boyunca ve oyun çıktıktan sonra Motiga yeni Kahramanlar, Haritalar, Muhafızlar ve Yaratıklar çıkaracağı için oyunun büyümesine ve gelişmesine şahit olmak için beklemede kalın.

Gigantic'i oynamak daima ücretsiz olacak ve tüm kahraman kadrosu ve yaratıkları, maçları tamamlayarak ve Fal Kartlarını gerçekleştirerek kazanılan oyun parası ile açılabilir. Founder’s Pack'i satın almak oyunculara, üstünlük savaşında çarpışmaya hazır 16 Açık Beta kahramanına (ayrıca çıkacak dört kahramana) anında erişim imkanı sunar. Son olarak, Founders, fazladan iki sınırlı “Imperial” kostümü ve iki özel Founder profil simgesi alacaklar. Gigantic ve Founder’s Pack Windows 10 ve Xbox One'da mevcut, ancak daha sonra Arc'ta da (PC Windows) yer alacak.

Gigantic, Motiga tarafından geliştirilmiş ücretsiz, çekişmeli bir aksiyon MOBA oyunudur. Müthiş bir şekilde işlenmiş, neşeli ve büyüleyici olsa da, Gigantic her türden oyuncuya hitap eder ve çeşitli haritalardaki epik savaşlarda beş kahramandan oluşan takımları ve onların devasa Muhafızlarını karşı karşıya getirir. Bu oyun, oyuncuların rakip Muhafızları büyüler, silahlar ve kılıçlarla yenmek için birlikte çalışmak ve durmadan savaşmak zorunda oldukları patlamalı çarpışmaları yüksek tempolu takım çalışması, strateji ve yeteneklerle bir araya getirir.

Gigantic ve Founder’s Pack hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi İnternet sitesini ziyaret edin: https://www.gogigantic.com/

Bizimle iletişim kur
Stanislav Pleshchev Perfect World
Stanislav Pleshchev Perfect World